
Блокова рамка (кросовер) SiverSport SVS-206
- Під замовлення
- Код: SVS-206
Відправка з 05 травня 202698 850 ₴
- +380 (73) 624-61-00менеджер з продажу
- +380 (98) 624-60-00
Призначення. Тренажер кросовер або блочна рама - найбільш популярний тренажер серед всіх блочних тренажерів, бо на ньому можна виконувати безліч вправ на всі групи мязів.
Характеристики: Розміри у зібраному вигляді: 3026*970*2365 мм. Ви можете замовити нестандартну перемичку під ваше приміщення! Загальна вага: 396 кг. Вага стеків з кожної сторони - 105 кг. Максимальна вага атлета - до 200 кг на турніку. Ручки не входять до комплектації і можуть замовлятись окремо.
Виготовляємо кросовер під замовлення. Строк виготовлення - 20-40 днів. Точніше - уточнюйте у менеджерів за телефоном.
Відправляємо по всій території України транспортними компаніями Новая пошта, Нічний експрес, САТ. Для зручності транспортування з тренажеру знімаємо ваги.
Гарантія: від 12 місяців до 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 396 кг |
| Максимальна вага користувача | 200 кг |
| Призначення | Професійне |
| Система навантаження | Блокова |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 236.5 см |
| Довжина | 302.6 см |
| Ширина | 97 см |
- Ціна: 98 850 ₴




