
3-х позиційна станція (без блокової рамки) SiverSport SVS-203.2
- Під замовлення
- Код: SVS-203.2
Відправка з 26 квітня 2026144 200 ₴
- +380 (73) 624-61-00менеджер з продажу
- +380 (98) 624-60-00
Тренажерний комплекс, який являє собою трипозиційна станція, дозволяє формувати чудовий м'язовий рельєф тіла, атлетичну статуру. Станція стане корисним доповненням до програми тренувань спортсменів практично всіх дисциплін, дозволить не тільки наростити м'язову масу, але і розвинути витривалість, силу м'язів.
Станція об'єднала в собі функції трьох незалежних тренажерів, так в конструкцію включені трицепс блок, блоки для м'язів спини – верхня і нижня тяга.
Характеристики: Розміри у зібраному вигляді 3610*1713*2300 мм. Загальна вага: 601 кг. Вага грузоблоків - 105 кг. Максимальна вага атлета - необмежена. Ручки верхньої тяги та інші в комплектацію не входять.
Відправляємо по всій території України транспортними компаніями Новая пошта, Нічний експрес, САТ. Для зручності доставки та транспортування в зали та приватні будинки з тренажера знімаємо всі грузоблоки.
Гарантія: від 12 місяців до 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 601 кг |
| Максимальна вага користувача | 200 кг |
| Призначення | Професійне |
| Система навантаження | Блокова |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 230 см |
| Довжина | 361 см |
| Ширина | 171.3 см |
- Ціна: 144 200 ₴


