
4-х позиційна станція з блоковою рамкою SiverSport SVS-203
- Під замовлення
- Код: SVS-203
Відправка з 25 квітня 2026229 425 ₴
- +380 (73) 624-61-00менеджер з продажу
- +380 (98) 624-60-00
4-х позиційна станція з блоковою рамкою – багатофункціональний тренажер з необмеженими можливостями тренування всіх основних груп м'язів.
Тренажер необхідний для фізичної підготовки спортсменів різних видів спорту і дуже ефективний при формуванні сильної та красивої статури. Конструкція тренажера включає чотири незалежні станції: блок для тяги зверху, блок для тяги знизу, трицепс станцію та блокову рамку з чотирма тяговими блоками - два верхні та два нижні.
Блок тяги зверху має регульовані опорні валики для фіксації ніг. Блок для тяги знизу має регульований по висоті напрямний ролик. У конструкції трицепс станції є регульований валик, що забезпечує щільну фіксацію ніг. При використанні рукояток та пристроїв різної конфігурації можливе виконання великої кількості вправ.
Верхні блоки призначені для виконання вправ: кросовер, зведення рук перед собою, розгинання рук на трицепс, верхня тяга, скручування на прес.
Нижні блоки призначені для виконання вправ: відведення ноги назад, убік, перехресне піднесення ніг, нижня тяга, тяга в нахилі, тяга до підборіддя, згинання рук на біцепс, підйоми рук через сторони, перед собою та назад, зведення рук перед собою.
На додаток до блоків, тренажер має поперечину для виконання підтягувань і підйому ніг.
Тренажер передбачає тренування чотирьох-п'яти спортсменів одночасно.
Характеристики: Розміри у зібраному вигляді 4965*2745*2572 мм. Загальна вага: 885 кг. Вага грузоблоків - 105 кг. Максимальна вага атлета - необмежена. Ручки верхньої тяги та інші в комплектацію не входять.
Відправляємо по всій території України транспортними компаніями Новая пошта, Нічний експрес, САТ. Для зручності доставки та транспортування в зали та приватні будинки з тренажера знімаємо всі грузоблоки.
Гарантія: від 12 місяців до 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 885 кг |
| Максимальна вага користувача | 200 кг |
| Призначення | Професійне |
| Система навантаження | Блокова |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 257.2 см |
| Довжина | 496.5 см |
| Ширина | 274.5 см |
- Ціна: 229 425 ₴






