
Рамка для присідань SiverSport SVS-117
- Під замовлення
- Код: SVS-117
Відправка з 31 травня 202639 800 ₴
- +380 (98) 624-60-00
Комплектація: рамка (стійка) для присідань призначена для присідань та жиму штанги стоячи.
Характеристики: Розміри у зібраному вигляді:1376*1646*2111 мм. Загальна вага: 107 кг. Максимальна вага атлета - до 200 кг. та штанги до 600 кг. За стандартом виготовляємо під диски з посадковим діаметром 50 мм, але можливо також виготовити діаметр під 32 та 26 мм.
Виготовляємо стійку для присідань під замовлення. Строк виготовлення - 20-40 днів. Точніше - уточнюйте у менеджерів за телефоном.
Відправляємо по всій території України транспортними компаніями Новая пошта, Нічний експрес, САТ. Стійка має розбірну конструкцію для зручності транспортування та заносу до приміщень. Конструкція кріпиться на двох балках на болтових зєднаннях.
Гарантія: від 12 місяців до 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 114 кг |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Новий |
| Тип | Стійка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 211.1 см |
| Довжина | 137.6 см |
| Ширина | 164.6 см |
- Ціна: 39 800 ₴






