
Рамка для присідань з турніком SiverSport SVS-117.1
- Під замовлення
- Код: SVS-117.1
Відправка з 31 травня 202637 650 ₴
+380736246100
- +380 (98) 624-60-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплектація: рамка (стійка) для присідань призначена для присідань та жиму штанги стоячи.
Характеристики: Максимальна вага атлета - до 200 кг. та штанги до 600 кг. За стандартом виготовляємо під диски з посадковим діаметром 50 мм, але можливо також виготовити діаметр під 32 та 26 мм.
Виготовляємо стійку для присідань під замовлення. Строк виготовлення - 20-40 днів. Точніше - уточнюйте у менеджерів за телефоном.
Відправляємо по всій території України транспортними компаніями Новая пошта, Нічний експрес, САТ. Стійка має розбірну конструкцію для зручності транспортування та заносу до приміщень. Конструкція кріпиться на двох балках на болтових зєднаннях.
Гарантія: від 12 місяців до 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 114 кг |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Новий |
| Тип | Стійка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 220.1 см |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 160 см |
- Ціна: 37 650 ₴


