
Блокова рамка (кросовер) SiverSport SVS-206.1
- Під замовлення
- Код: SVS-206.1
Відправка з 05 травня 2026109 425 ₴
+380736246100
- +380 (73) 624-61-00менеджер з продажу
- +380 (98) 624-60-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення. Тренажер кросовер або блочна рама - найбільш популярний тренажер серед всіх блочних тренажерів, бо на ньому можна виконувати безліч вправ на всі групи мязів.
Характеристики: Розміри у зібраному вигляді: 3526*969*2425 мм. Ви можете замовити нестандартну перемичку під ваше приміщення! Загальна вага: 400 кг. Вага стеків з кожної сторони - 105 кг. Максимальна вага атлета - до 200 кг на турніку. Ручки не входять до комплектації і можуть замовлятись окремо.
Відправляємо по всій території України транспортними компаніями Новая пошта, Нічний експрес, САТ. Для зручності транспортування з тренажеру знімаємо ваги.
Гарантія: від 12 місяців до 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 400 кг |
| Максимальна вага користувача | 200 кг |
| Призначення | Професійне |
| Система навантаження | Блокова |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 242.5 см |
| Довжина | 352.6 см |
| Ширина | 96.9 см |
- Ціна: 109 425 ₴









