
Блокова рамка з верхньою тягою SiverSport SVS-207.1
- Під замовлення
- Код: SVS-207.1
Відправка з 06 травня 202647 100 ₴
- +380 (73) 624-61-00менеджер з продажу
- +380 (98) 624-60-00
Призначення. Тренажер для м'язів: біцепс, трицепс, дельти, м'язи грудей, м'язи спини, прес, м'язи стегна, що відводять і приводять, двоголовий м'яз стегна, сідниці.
Тренажер необхідний для фізичної підготовки спортсменів різних видів спорту і дуже ефективний при формуванні сильної та красивої статури. Тренажер має два блоки - верхній та нижній. При використанні рукояток для тяг та різних пристроїв можливе виконання великої кількості вправ.
Верхній блок призначений для виконання вправ: кросовер, зведення рук перед собою, розгинання рук на трицепс, верхня тяга, скручування на прес.
Нижній блок призначений для виконання вправ: відведення ноги назад, убік, перехресний підйом ніг, нижня тяга, тяга в нахилі, тяга до підборіддя, згинання рук на біцепс, підйоми рук через сторони, перед собою та назад, зведення рук перед собою.
Характеристики: Розміри у зібраному вигляді: 890*1252*2102 мм. Загальна вага: 175 кг. Вага стеку - 105 кг. Максимальна вага атлета - до 200 кг на турніку. Ручки не входять до комплектації і можуть замовлятись окремо.
Виготовляємо кросовер під замовлення. Строк виготовлення - 20-40 днів. Точніше - уточнюйте у менеджерів за телефоном.
Відправляємо по всій території України транспортними компаніями Новая пошта, Нічний експрес, САТ. Для зручності транспортування з тренажеру знімаємо ваги.
Гарантія: від 12 місяців до 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 183 кг |
| Максимальна вага користувача | 200 кг |
| Призначення | Професійне |
| Система навантаження | Блокова |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 255.1 см |
| Довжина | 140.7 см |
| Ширина | 115 см |
- Ціна: 47 100 ₴


