
Лавка з фанерним сидінням KID-917
- Під замовлення
- Код: KID-917
Відправка з 30 травня 20263 700 ₴
+380736246100
- +380 (98) 624-60-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лавка з фанерним сидінням KID-917 – призначений для остаточного оформлення ігрових майданчиків. Він дозволить батькам комфортно розташуватися за приємною бесідою на виділеній території поблизу своїх дітей.
Садово-паркове обладнання успішно використовується багатьма дизайнерами. Завдяки своєму дизайну чудово підійде для майданчика у дворі житлового будинку, на дачі, у парку чи дитячому садку.
Призначення: для публічного користування (дитячі майданчики, парки, двори).
Матеріали: вологостійка фанера, метал.
Покриття: порошкове фарбування (метал).
Колір: узгоджується із замовником для гармонійного вигляду на майданчику.
ХАРАКТЕРИСТИКА:
- Розміри 1 секція: 1880*590*500 мм. Вага: 47 кг
- Розміри 2 секції: 2600*1100*500 мм. Вага: 94 кг
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SiverSport |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 10 кг |
| Висота сидіння | 450 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Довжина | 1250 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Лавка без спинки |
- Ціна: 3 700 ₴



