
Лавка зігнута KID-924
- Під замовлення
- Код: KID-924
Відправка з 29 червня 202632 950 ₴
+380 (98) 624-60-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ціна вказана за 1 секцію 6600 грн (ціна за 5 секцій як на фото 32950 грн)
Лавка зігнута KID924 –призначений для оформлення майданчиків. Він дозволить батькам комфортно розташуватися за приємною бесідою на виділеній території поблизу своїх дітей.
an style="font-size:14px">Садово-паркове обладнання успішно використовується багатьма дизайнерами. Завдяки своєму дизайну чудово підійде для майданчика у дворі житлового будинку, на дачі, у парку чи дитячому садку.
Призначення: для публічного користування (дитячі майданчики, парки, двори).
Матеріали: дерево, метал.
Покриття: порошкове фарбування (метал).
Колір: узгоджується із замовником для гармонійного вигляду на майданчику.
ХАРАКТЕРИСТИКА:
- Розміри 1 секція: 1145х400х449 мм
- Вага: 17 кг
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SiverSport |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лавка без спинки |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Довжина | 1435 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота сидіння | 400 мм |
| Вага | 17 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 32 950 ₴











