
Лавка-трансформер для пауерліфтингу SiverSport SVS-703
- Під замовлення
- Код: SVS-703
Відправка з 05 травня 202636 625 ₴
+380736246100
- +380 (73) 624-61-00менеджер з продажу
- +380 (98) 624-60-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення. Лавка-трансформер - необхідний елемент тренування в пауерліфтинг це жим лежачи і присідання. Стійки розташовані на стандартній для роботи висоті. Для встановлення та вибору необхідного вихідного положення штанги є штирі, які регулюються по висоті. Снаряд витримує навантаження до 600 кг обтяження.
Характеристики: Розміри у зібраному вигляді: 1685х1740х1820 мм. Загальна вага: 114 кг. Максимальна вага спортсмена – до 200 кг.
Відправляємо по всій території України транспортними компаніями Новая пошта, Нічний експрес, САТ.
Гарантія: від 12 місяців до 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SiverSport |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 114 кг |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальна вага користувача | 200 кг |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Новий |
| Тип | Лава + стійка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 182 см |
| Довжина | 168.5 см |
| Ширина | 174 см |
- Ціна: 36 625 ₴









