
Лавка паркова Плазма SiverSport LP-011.1
- Під замовлення
- Код: LP-011.1
Відправка з 29 червня 202612 000 ₴
+380736246100
- +380 (98) 624-60-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лавка паркова Плазма KID-921 – призначений для остаточного оформлення ігрових майданчиків. Він дозволить батькам комфортно розташуватися за приємною бесідою на виділеній території поблизу своїх дітей.
Садово-паркове обладнання успішно використовується багатьма дизайнерами. Завдяки своєму дизайну чудово підійде для майданчика у дворі житлового будинку, на дачі, у парку чи дитячому садку.
Призначення: для публічного користування (дитячі майданчики, парки, двори).
Матеріали: дерево, метал.
Покриття: порошкове фарбування (метал).
Колір: узгоджується із замовником для гармонійного вигляду на майданчику.
ХАРАКТЕРИСТИКА:
- Розміри: 1708х397х473 мм
- Вага: 36 кг
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SiverSport |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лавка без спинки |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Довжина | 1660 мм |
| Глибина | 554 мм |
| Висота сидіння | 569 мм |
| Вага | 50 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 12 000 ₴




