
Стійка для жиму на біцепс SiverSport SVS-707
- Під замовлення
- Код: SVS-707
Відправка з 05 травня 202621 925 ₴
- +380 (73) 624-61-00менеджер з продажу
- +380 (98) 624-60-00
Призначення. Стійка для проведення змагань та турнірів, для відпрацювання техніки підняття штанги на біцепс. Дане силове обладнання має телескопічний механізм, що дозволяє легко змінювати висоту штанги, що лежить, не знімаючи її зі стійок, сама підставка виконана з дзеркального алюмінію з відокремленою лінією (міткою), що визначає правильне постачання ніг атлета. Жорстка, стійка конструкція відповідає всім технічним нормам, які поширюються на платформи для змагання та лави для жиму лежачи.
Характеристики: Розміри у зібраному вигляді: 1450х1190х1820 мм. Загальна вага: 77 кг.
Виготовляємо тренажер на замовлення. Термін виготовлення – 20-40 днів.
Відправляємо по всій території України транспортними компаніями Новая пошта, Нічний експрес, САТ.
Гарантія: від 12 місяців до 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SiverSport |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 77 кг |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальна вага користувача | 200 кг |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Новий |
| Тип | Стійка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 182 см |
| Довжина | 145 см |
| Ширина | 119 см |
- Ціна: 21 925 ₴







