
Лавка для жиму під кутом вниз SiverSport SVS-106
- Під замовлення
- Код: SVS-106
Відправка з 06 травня 202618 250 ₴
+380736246100
- +380 (73) 624-61-00менеджер з продажу
- +380 (98) 624-60-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплектація: лавка для жиму під кутом вниз. Стійки мають три позиції під штангу. Кріпляться до горизонтальної частини лавки на болтовому зєднанні.
Характеристики: Розміри у зібраному вигляді 161*127*113 см. Максимальна вага користувача - до 150 кг + вага штанги.
Виготовляємо лавку для горизонтального жиму штанги під замовлення. Строк виготовлення - 20-40 днів.
Відправляємо по всій території України транспортними компаніями Новая пошта, Нічний експрес, САТ.
Гарантія - від 12 місяців до 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 32.5 кг |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Новий |
| Тип | Лава + стійка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 113.2 см |
| Довжина | 160.8 см |
| Ширина | 126.6 см |
- Ціна: 18 250 ₴


