
Лавка для пауерліфтингу SiverSport SVS-702
- Під замовлення
- Код: SVS-702
Відправка з 17 травня 202626 325 ₴
+380736246100
- +380 (73) 624-61-00менеджер з продажу
- +380 (98) 624-60-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення. Лавка для пауерліфтингу – необхідний снаряд для виконання жиму лежачи. Для встановлення та вибору необхідного вихідного положення штанги є штирі, які регулюються по висоті та в горизонтальній площині.
Характеристики: Розміри у зібраному вигляді: 1355х1280х1205. Загальна вага: __ кг. Максимальна вага спортсмена – до 200 кг.
Відправляємо по всій території України транспортними компаніями Новая пошта, Нічний експрес, САТ.
Гарантія: від 12 місяців до 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SiverSport |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальна вага користувача | 200 кг |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Новий |
| Тип | Лава + стійка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120.5 см |
| Довжина | 135.5 см |
| Ширина | 128 см |
- Ціна: 26 325 ₴







