
Шейпер для пресу професійний SiverSport SVS-140
- Під замовлення
- Код: SVS-140
Відправка з 30 квітня 202625 450 ₴
+380736246100
- +380 (73) 624-61-00менеджер з продажу
- +380 (98) 624-60-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колір фарбування - на вибір клієнта.
Колір м'яких частин - на вибір клієнта.
Гарантія:
- на м'які частини – 12 місяців,
- на рухомі частини та механізми - 24 місяці,
- на рамну конструкцію – 10 років.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 42 кг |
| Конструкція | Цілісна |
| Призначення | Професійне |
| Система навантаження | Власна вага |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 96 см |
| Довжина | 130.5 см |
| Ширина | 61 см |
- Ціна: 25 450 ₴




