
Лавка для преса регульована мобільна SiverSport SVS-107
- Під замовлення
- Код: SVS-107
Відправка з 06 травня 202614 720 ₴
+380736246100
- +380 (73) 624-61-00менеджер з продажу
- +380 (98) 624-60-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплектація: Лавка з регулюванням кута нахилу, що дає змогу змінювати кут и тим самим збільшувати навантаження на мязи пресу.
Характеристики: Розміри у зібраному вигляді: 1269*566*798 мм. Загальна вага: 40 кг. Максимальна вага атлета - до 150 кг.
Виготовляємо лавку для пресу регулюєму під замовлення. Строк виготовлення - 20-40 днів. Точніше - уточнюйте у менеджерів за телефоном.
Відправляємо по всій території України транспортними компаніями Новая пошта, Нічний експрес, САТ.
Гарантія: від 12 місяців до 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Цілісна |
| Призначення | Професійне |
| Система навантаження | Вільний вага |
| Стан | Новий |
| Тип | Лава для преса |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 79.8 см |
| Довжина | 126.9 см |
| Ширина | 55.6 см |
- Ціна: 14 720 ₴





