HDPE

Інтерактивна панель VP-0122
- Під замовлення
- Код: VP-0122
Відправка з 29 травня 202627 500 ₴
+380736246100
- +380 (98) 624-60-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивна панель VP-0122 –чудовий додаток для облаштування майданчика для дітей. Це чудова розвага для дітей дошкільного та шкільного віку. Чудовий варіант для дитячих садків, парків та ігрових дитячих майданчиків.
Колір: узгоджується із замовником для гармонійного вигляду на майданчику.
ХАРАКТЕРИСТИКА:
- Розміри: 1708*960*958 мм
- Вага: 60 кг
Гарантія: 12 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SiverSport |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Ігровий комплекс |
| Розміщення | На вулиці |
| Мінімальний вік дитини | 3 років |
| Максимально допустиме навантаження | 60 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1.7 м |
| Ширина | 0.96 м |
| Висота | 0.95 м |
| Вага | 60 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина: | 900 см |
- Ціна: 27 500 ₴





