HDPE

Інтерактивна панель VP-1760
- Під замовлення
- Код: VP-1760
Відправка з 28 червня 202613 200 ₴
+380736246100
- +380 (98) 624-60-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивна панель VP-1760 - чудовий додаток для облаштування майданчика для дітей. Це чудова розвага для дітей дошкільного та шкільного віку. Чудовий варіант для дитячих садків, парків та ігрових дитячих майданчиків.
Колір: узгоджується із замовником для гармонійного вигляду на майданчику.
ХАРАКТЕРИСТИКА:
- Розміри: 908*152*1241 мм
- Вага: 35 кг
Гарантія: 12 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SiverSport |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Ігровий комплекс |
| Розміщення | На вулиці |
| Мінімальний вік дитини | 3 років |
| Максимально допустиме навантаження | 60 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 0.9 м |
| Ширина | 0.11 м |
| Висота | 1.24 м |
| Вага | 35 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина: | 900 см |
- Ціна: 13 200 ₴





