
Лавка паркова LP-016
- Під замовлення
- Код: LP-016
Відправка з 29 червня 202617 650 ₴
+380736246100
- +380 (98) 624-60-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лавка паркова LP-016 – призначений для остаточного оформлення ігрових майданчиків. Він дозволить батькам комфортно розташуватися за приємною бесідою на виділеній території поблизу своїх дітей.
Садово-паркове обладнання успішно використовується багатьма дизайнерами. Завдяки своєму дизайну чудово підійде для майданчика у дворі житлового будинку, на дачі, у парку чи дитячому садку.
Призначення: для публічного користування (дитячі майданчики, парки, двори).
Матеріали: дерево, метал.
Покриття: порошкове фарбування (метал).
Колір: узгоджується із замовником для гармонійного вигляду на майданчику.
ХАРАКТЕРИСТИКА:
- Розміри: 1805х450х650 мм
- Вага: 41 кг
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SiverSport |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лавка без спинки |
| Наявність підлокітників | Так |
| Довжина | 1474 мм |
| Глибина | 475 мм |
| Висота сидіння | 600 мм |
| Вага | 41 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 17 650 ₴





