Новинка

Роздягальня пляжна, подвійна SiverSport KID9011
- Під замовлення
- Код: KID9011
Відправка з 01 липня 202640 480 ₴
+380736246100
- +380 (98) 624-60-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Роздягальня пляжна, подвійна KID9011 - конструкція, що стане прекрасним доповненням будь-якого парку, скверу або іншого місця громадського користування.
Садово-паркове обладнання успішно використовується багатьма дизайнерами. Завдяки своєму дизайну чудово підійде для майданчика у дворі житлового будинку, на дачі, у парку чи дитячому садку.
Установка даного обладнання передбачає бетонування основи.
Характеристика:| Довжина, мм: | 3860 |
| Ширина, мм: | 1250 |
| Висота, мм: | 2300 |
| Вага, кг: | - |
Колір: на вибір замовника
Матеріал: металевий каркас, профнастил.
Доставка: Нова Пошта, САТ.
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SiverSport |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2300 мм |
| Довжина | 3860 мм |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Ширина | 1250 мм |
- Ціна: 40 480 ₴






