
Канатний комплекс "Смуга перешкод-2" SiverSport RC21
- Під замовлення
- Код: RC21
Відправка з 29 травня 2026259 000 ₴
- +380 (98) 624-60-00
Канатний комплекс "Смуга перешкод-2" доповнить ігровий або спортивний майданчик. На обладнанні діти будуть із задоволенням виконувати фізичні вправи, розвивати гнучкість, координацію та витривалість, зміцнювати вестибулярний апарат та покращувати точність рухів. Заняття на канатному комплексі підвищують концентрацію та пильність, допомагають у формуванні м'язового корсету, а за своєю ефективністю здатний замінити уроки фізичної культури.
Стійки-опори виготовлені зі сталі з порошковим цинкуванням та порошковим фарбуванням; сталевий трос з поліпропіленовим покриттям; інші частини конструкції: нержавіюча сталь марки 304.
Канат виготовлено за особливою технологією: оцинковані металеві нитки вплітаються в обплетення з м'якої синтетичної тканини. Завдяки цьому сітки та канати витримують велике навантаження, відрізняються високою стійкістю до температурних перепадів та вологи, мають тривалий термін служби.
Додатково можливо замовити трос в нейлоновому покритті. Додаткові опції впливають на ціну.
Елементи з металу покриті порошковою фарбою. Покриття є безпечним для використання дітьми.
Розміри:- Довжина: 8900 мм
- Ширина: 5500 мм
- Висота: 1600 мм
Забороняється використовувати гімнастичний комплекс за поганих погодних умов (ожеледиця, снігопад, дощ, град, поривчастий вітер). Комплекс бетонується.
Гарантія: 1 рік.
Доставка по всій Україні транспортними кампаніями 1-2 дні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SiverSport |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Ігровий комплекс |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 1.6 см |
| Довжина: | 8.9 см |
| Максимально допустиме навантаження | 60 кг |
| Мінімальний вік дитини | 4 років |
| Розміщення | На вулиці |
| Стан | Нове |
| Ширина | 5.5 см |
- Ціна: 259 000 ₴










