
Тренажер для кистей рук (стек 35 кг) SiverSport SVS-228
- Під замовлення
- Код: SVS-228
Відправка з 06 травня 202629 425 ₴
+380736246100
- +380 (73) 624-61-00менеджер з продажу
- +380 (98) 624-60-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення. Тренажер для кистей рук призначений для тренування м'язів передпліччя. Тренажер необхідний для фізичної підготовки спортсменів різних видів спорту, дуже ефективний для збільшення м'язів передпліччя.
Характеристики: Розміри у зібраному вигляді: 930х615х1590 мм. Загальна вага: 77 кг. Максимальна вага спортсмена – до 200 кг. Є можливість виготовлення тренажеру з прямими ногами, тоді розміри: 708х600х1864 мм.
Виготовляємо тренажер на замовлення. Термін виготовлення – 20-40 днів.
Відправляємо по всій території України транспортними компаніями Новая пошта, Нічний експрес, САТ.
Гарантія: від 12 місяців до 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SiverSport |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 77 кг |
| Максимальна вага користувача | 200 кг |
| Призначення | Професійне |
| Система навантаження | Блокова |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 159 см |
| Довжина | 93 см |
| Ширина | 61.5 см |
- Ціна: 29 425 ₴


