
Гомілка машина (стоячи) SiverSport SVS-220
- Під замовлення
- Код: SVS-220
Відправка з 06 травня 202660 000 ₴
+380736246100
- +380 (73) 624-61-00менеджер з продажу
- +380 (98) 624-60-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення. Гомілка машина (стоячи) призначена для тренування м'язів нижньої частини ноги. Тренажер необхідний для фізичної підготовки спортсменів різних видів спорту, дуже ефективний для тренування литок та формування сильних красивих ніг.
Характеристики: Розміри у зібраному вигляді: 1310*770*1670 мм. Загальна вага: 210 кг. Максимальна вага атлета - до 200 кг.
Відправляємо по всій території України транспортними компаніями Новая пошта, Нічний експрес, САТ.
Гарантія: від 12 місяців до 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 210 кг |
| Призначення | Професійне |
| Система навантаження | Блокова |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 167 см |
| Довжина | 131 см |
| Ширина | 77 см |
- Ціна: 60 000 ₴



