
Стійка під штанги (10 штанг) SiverSport SVS-125
- Під замовлення
- Код: SVS-125
Відправка з 31 травня 202614 200 ₴
+380736246100
- +380 (98) 624-60-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виготовляємо під замовлення. Строк виготовлення - 20-40 днів. Точніше - уточнюйте у менеджерів за телефоном.
Відправляємо по всій території України транспортними компаніями Новая пошта, Нічний експрес, САТ. Стійка має розбірну конструкцію для зручності транспортування та заносу до приміщень. Конструкція кріпиться на двох балках на болтових зєднаннях.
Гарантія: від 12 місяців до 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 62 кг |
| Конструкція | Цілісна |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Новий |
| Тип | Стійка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 108 см |
| Довжина | 78.5 см |
| Ширина | 90 см |
- Ціна: 14 200 ₴



