
Комбінований станок вантажоблоковий (Станок комбінований з розвантаженням) SiverSport SVS-224
- Під замовлення
- Код: SVS-224
Відправка з 03 травня 202657 225 ₴
+380736246100
- +380 (73) 624-61-00менеджер з продажу
- +380 (98) 624-60-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення. Гравітрон потрібен для виконання підтягувань з компенсацією ваги свого тіла.
Характеристики: Розміри у зібраному вигляді: 1156*1100*2195 мм. Загальна вага: 230 кг. Вага стеку - 105 кг. Максимальна вага атлета - до 200 кг.
Виготовляємо кросовер під замовлення. Строк виготовлення - 20-40 днів. Точніше - уточнюйте у менеджерів за телефоном.
Відправляємо по всій території України транспортними компаніями Новая пошта, Нічний експрес, САТ. Для зручності транспортування з тренажеру знімаємо ваги.
Гарантія: від 12 місяців до 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SiverSport |
| Країна виробник | Україна |
| Вага грузоблока | 105 кг |
| Максимальна вага користувача | 200 кг |
| Призначення | Професійне |
| Система навантаження | Блокова |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 219.5 см |
| Довжина | 115.6 см |
| Ширина | 110 см |
- Ціна: 57 225 ₴











