NEW

Лавка паркова РО-03
- Під замовлення
- Код: РО-03
Відправка з 29 червня 202615 900 ₴
+380736246100
- +380 (98) 624-60-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лавка паркова РО-03 –призначена оформлення майданчиків. Дозволить батькам комфортно розміститися за приємною бесідою на виділеній території поблизу своїх дітей.
Садово-паркове обладнання успішно використовується багатьма дизайнерами. Завдяки своєму дизайну чудово підійде для майданчика у дворі житлового будинку, на дачі, у парку чи дитячому садку.
Призначення: для публічного користування (дитячі майданчики, парки, двори).
Матеріали: дерево, метал.
Покриття: порошкове фарбування (метал).
Колір: узгоджується із замовником для гармонійного вигляду на майданчику.
ХАРАКТЕРИСТИКА:
- Розміри: 1714*420*439 мм
- Вага: 32 кг
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SiverSport |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лавка без спинки |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Довжина | 1239 мм |
| Глибина | 1075 мм |
| Висота сидіння | 454 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 15 900 ₴




