
Канатный комплекс "Лабиринт - 4" SiverSport RC36
- Під замовлення
- Код: RC36
Відправка з 29 травня 2026152 900 ₴
- +380 (98) 624-60-00
Канатный комплекс "Лабиринт - 4" RC36 доповнить ігровий або спортивний майданчик. На обладнанні діти будуть із задоволенням виконувати фізичні вправи, розвивати гнучкість, координацію та витривалість, зміцнювати вестибулярний апарат та покращувати точність рухів. Заняття на канатному комплексі підвищують концентрацію та пильність, допомагають у формуванні м'язового корсету, а за своєю ефективністю здатний замінити уроки фізичної культури.
Канат виготовлено за особливою технологією: оцинковані металеві нитки вплітаються в обплетення з м'якої синтетичної тканини. Завдяки цьому сітки та канати витримують велике навантаження, відрізняються високою стійкістю до температурних перепадів та вологи, мають тривалий термін служби.
Елементи з металу покриті порошковою фарбою. Покриття є безпечним для використання дітьми.Розміри:
- довжина – 4800 мм.
- ширина – 4600 мм.
- висота – 1400 мм.
Вага користувача не повинна перевищувати 60 кг.
Призначений для розвитку дітей віком від 4 до 14 років.
Забороняється використовувати гімнастичний комплекс за поганих погодних умов (ожеледиця, снігопад, дощ, град, поривчастий вітер). Комплекс бетонується.
Гарантія: 1 рік.
Доставка по всій Україні транспортними кампаніями 1-2 дні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SiverSport |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Ігровий комплекс |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 140 см |
| Довжина: | 480 см |
| Максимально допустиме навантаження | 60 кг |
| Мінімальний вік дитини | 4 років |
| Розміщення | На вулиці |
| Стан | Нове |
| Ширина | 460 см |
- Ціна: 152 900 ₴



