
Тренажер для м'язів черевного преса SiverSport SVS-230
- Під замовлення
- Код: SVS-230
Відправка з 06 травня 202658 400 ₴
+380736246100
- +380 (73) 624-61-00менеджер з продажу
- +380 (98) 624-60-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення. Тренажер використовують для тренування м'язів преса. Стек 85 кг.
Характеристики: Розміри у зібраному вигляді: 1580х840х1565 мм. Загальна вага: 210 кг. Максимальна вага спортсмена – до 200 кг.
Відправляємо по всій території України транспортними компаніями Новая пошта, Нічний експрес, САТ.
Гарантія: від 12 місяців до 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SiverSport |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 210 кг |
| Вага грузоблока | 85 кг |
| Максимальна вага користувача | 200 кг |
| Призначення | Професійне |
| Система навантаження | Блокова |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 156.5 см |
| Довжина | 158 см |
| Ширина | 84 см |
- Ціна: 58 400 ₴


