
Пуловер SiverSport SVS-223
- Під замовлення
- Код: SVS-223
Відправка з 06 травня 202670 600 ₴
+380736246100
- +380 (73) 624-61-00менеджер з продажу
- +380 (98) 624-60-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення. Тренажер допоможе покращити спортивну підготовленість м'язів грудей, спини, а також переднього зубчастого м'яза.
Характеристики: Розміри у зібраному вигляді: 1210х1105х1590 мм. Загальна вага: 220 кг. Максимальна вага атлета - до 200 кг.
Відправляємо по всій території України транспортними компаніями Новая пошта, Нічний експрес, САТ.
Гарантія: від 12 місяців до 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 220 кг |
| Максимальна вага користувача | 200 кг |
| Призначення | Професійне |
| Система навантаження | Блокова |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 159 см |
| Довжина | 121 см |
| Ширина | 110.5 см |
- Ціна: 70 600 ₴


