
Лавка Скотта стоячи SiverSport SVS-110.2
- Під замовлення
- Код: SVS-110.2
Відправка з 05 травня 202611 800 ₴
+380736246100
- +380 (73) 624-61-00менеджер з продажу
- +380 (98) 624-60-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплектація: Лавка Скота необхідна для прокачування мязів біцепса. Має два положення для W-подібної штанги.
Характеристики: Розміри у зібраному вигляді 896х776х1178 мм. Загальна вага: 36,5 кг. Максимальна вага атлета - до 200 кг.
Виготовляємо лавку Скота під замовлення. Строк виготовлення - 20-40 днів. Точніше - уточнюйте у менеджерів за телефоном.
Відправляємо по всій території України транспортними компаніями Новая пошта, Нічний експрес, САТ.
Гарантія: від 12 місяців до 5 років.
Також ми виготовляємо двосторонню лавку Скота та лавку Скота із регулюванням.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 37 кг |
| Конструкція | Розбірна |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Новий |
| Тип | Лава |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 117.8 см |
| Довжина | 89.6 см |
| Ширина | 77.6 см |
- Ціна: 11 800 ₴



